Aktuality

 • Aktuality

 • » Národní finále 7. ročníku soutěže se uskuteční dne 27. dubna 2023 v Muzeu Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Více informací zde.
  » Dne 28. února 2023 se uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků 2. kola sedmého ročníku soutěže. Do národního finále postupuje 60 studentů.
  » Pro všechny zájemce o IT a hlavně kybernetickou bezpečnost - chcete zjistit, jak funguje malware určený pro hráče počítačových her? Poznat techniky používané hackery? Vyzkoušet si vlastní důvtip, znalosti a dovednosti? Navštivte https://www.kyberchod.cz/ a můžete se do toho hned pustit!
  »7. ročník národní soutěže je zařazen do Informativní seznamu soutěží a přehlídek MŠMT. Více zde.
  »Český národní tým se umístil na 7. místě ze 33 týmů na evropském finále ECSC 2022 ve Vidní. V části soutěže zvané A&D (attack and defense) se český tým umístil na pátém místě. Více informací zde.
  » Sedmý ročník KyberSoutěže bude zahájen 10. září 2022.
  » První mezinárodní finále International CyberSecurity Challenge (ICC22) se uskutečnilo v červnu 2022 v Aténách, Řecko, zvítězil Tým EUROPE. V týmu působil jeden z nejlepších českých národních soutěžících Jan Gocník z MFF UK a jedním z trenérů týmu byl Benjamin Král z MUNI v Brně. Více zde.
 • Připravované a uskutečněné webináře pro studenty a učitele

 • Více v rubrice E-setkání a webináře organizované pro studenty a učitele.
 • KyberSoutěž v médiích

 • Více v rubrice o nás.

Změna údajů vyhrazena. Aktualizováno dne: 13.2.2023

Hashtagy

#kybersoutez
#budkyber