Soutěžní výsledky - školní rok 2017/2018

Finále

Finále se zúčastnilo 36 studentů z 26 středních škol.

V dopoledním individuálním bloku mohli studenti řešit 20 úloh různého stupně obtížnosti, časové náročnosti a z toho vyplývajícího bodového ohodnocení. Prvním úkolem bylo získat přístup k webové stránce, která byla chráněna heslem. Toto heslo museli soutěžící hacknout, aby se vůbec dostali k soutěžním otázkám. Již na tomto kroku někteří z nich pohořeli.

Do odpolední části soutěže postoupilo na základě počtu získaných bodů 24 studentů, pro něž byly připraveny tři týmové úlohy. Složení jednotlivých týmů pro každou z úloh určoval zvláštní los.

Detailní informace z finále včetně výsledkové listiny jsou k dispozici zde.

Výsledky 2. kola soutěže

Do druhého kola soutěže se aktivně zapojilo 588 studentů a studentek (dívek bylo 124), z nichž 541 splnilo veškeré podmínky stanovené pravidly soutěže. Soutěžní výbor na svém zasedání 14. února 2018 rozhodl v souladu s pravidly, že do finále postoupí 40 studentů (z toho 6 dívek).

Kompletní částečně anonymizovaná výsledková listina 2. kola je k dispozici zde pdf

Správné odpovědi, případně řešení jednotlivých úkolů druhého kola jsou k dispozici zde.

Seznam finalistů

Místo
Soutěžící
Body
Čas Škola
1.
Tomáš Lošťák
85
143:05:45 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno
2.
Tomáš Rottenberg
79
855:54:49 Gymnázium Boskovice
3.
Matěj Kafka
78
106:29:55 Gymnázium Jihlava
4.
Roman Kuchařík
77
33:21:28 Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5
5.
Ondřej Bleha
77
507:35:37 Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
6.
Vadim Kablukov
75
104:36:53 Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové
7.
Michal Vojáček
74
46:04:42 Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5
8.
Tomáš Urbánek
71
543:38:12 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno
9.
Ondřej Tesař
70
216:49:32 SPŠE a VOŠ Pardubice
10.
J.V.
70
361:35:23 Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5
11.
Břetislav Hájek
65
801:44:48 Gymnázium, Český Brod
12.
David Žahour
64
511:49:52 Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň
13.
Jakub Kubík
64
945:58:07 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora
14.
Jindřich Dítě
62
365:58:03 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola  Žďár nad Sázavou
15.
Leoš Husar
56
9:03:43 Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště
16.
Kristýna Hajdová
56
26:33:37 Střední škola informačních technologií, s. r. o.
17.
Jiří Kučera
54
879:11:01 Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola Telč
18.
V.K.
53
841:34:28 Střední škola technická a ekonomická Brno
19.
Michal Dvořák
50
1:40:00 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice
20.
Mark Vajšbejn
50
1:45:49 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice
21.
F.Š.
50
1:46:03 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice
22.
Mattia Di Bartolo
50
664:16:13 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno
23.
Dominik Kořalka
49
309:37:34 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice
24.
Barbora Ani
49
309:38:00 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice
25.
Adam Verner
49
768:33:51 Střední průmyslová škola na Proseku
26.
David Knierald
48
48:15:46 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno
27.
Hynek Kydlíček
48
423:10:18 Církevní gymnázium Plzeň
28.
Jan Janáček
47
8:57:18 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice
29.
Denis Vymyslický
46
768:39:43 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno
30.
Filip Hruška
45
3:53:33 Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
31.
David Pilař
45
273:29:06 Střední průmyslová škola na Proseku
32.
Jakub Hájek
43
912:55:52 Střední průmyslová škola, Trutnov
33.
Adam Pracný
39
524:05:12 Střední škola teleinformatiky, Ostrava, příspěvková organizace
34.
Prokop Schield
39
524:55:38 Církevní gymnázium Německého řádu, Olomouc
35.
M.U.
39
946:54:00 SOŠ elektrotechnická, COP, Hluboká nad Vltavou
36.
Jakub Tichý
38
0:18:52 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10
51.
Lenka Vohnoutová
16
168:31:39 Gymnázium J.Š.Baara, Domažlice
65.
T.P.
7
1:52:31 Střední průmyslová škola Ostrov
73.
Lenka Kůsová
4
0:35:37 Střední škola logistická Dalovice
76.
Kristýna Urbančíková
1
0:19:03 Střední škola logistická Dalovice

Dle soutěžních pravidel postupuje do finále (a) šest nejlepších chlapců; (b) šest nejlepších dívek. Dle rozhodnutí Soutěžního výboru maximálně 40 studentů.

Výsledky 1. kola soutěže

Do prvního kola soutěže se zaregistrovalo 3.061 osob, z nichž 2.503 studentů splnilo veškeré podmínky stanovené pravidly soutěže. Do druhého kola soutěže postupuje 1.852 studentů.

fotoJmK
Vítězové 1. kola soutěže v Jihomoravském kraji (JmK) společně se svými učiteli, zástupci Soutěžního výboru a za účasti náměstka hejtmana JmK při slavnostním vyhlášení výsledků na Krajském úřadě v Brně.

Výsledková listina 1. kola soutěže

Celková anonymizovaná výsledková listina je zveřejněna zde pdf

Přehled vítězů v jednotlivých regionech je uveden níže:

Jihočeský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Marek Uhlík 40,00 0:26:26 SOŠE, COP, Hluboká nad Vltavou IT3
2.
Michal Golas 38,00 0:12:08 Obchodní akademie, Husova, České Budějovice 2AL
3.
Petr Spáčil 34,00 0:27:31 SOŠE, COP, Hluboká nad Vltavou IT3

Jihomoravský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Pavel Jakubec 47,00 0:13:55 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno IT4
2.
Tomáš Rottenberg 46,25 0:31:09 Gymnázium Boskovice Oktáva
3.
Adéla Pospíšilová 45,75 0:37:33 Gymnázium Střední pedagogická škola Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo G4 A
4.
Tomáš Lošťak 44,00 0:25:03 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno IT4
5.
Michal Urbánek 43,50 0:23:45 Střední škola informatiky poštovnictví a finančnictví Brno IT4
6.
Roman Hlavatý 43,25 0:37:05 Střední škola technická a ekonomická Brno IT2 A

Karlovarský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Marek Fořt 45,25 0:21:21 Střední průmyslová škola Ostrov I4
2.
Matěj Dvořák 45,25 0:31:38 Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště Dalovice 2.A
3.
Ondřej Michalíček 41,25 0:19:07 Střední průmyslová škola Ostrov I4

Kraj Vysočina

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Arnold Stanovský 49,00 0:24:58 Gymnázium Jihlava 7A8
2.
Peter Škurla 45,25 0:26:16 Gymnázium Jihlava 5A8
3.
D. Č. 45,25 0:28:33 Gymnázium, SOŠ a VOŠ Ledeč nad Sázavou 3.I

Královéhradecký kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Vojtěch Wagner 44,00 0:10:52 Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové 5.B
2.
Ondřej Bleha 42,50 0:14:20 Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové 5.B
3.
Vadim Kablukov 40,50 0:15:26 Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové 5.B
4.
Jakub Hájek 40,50 0:33:52 SPŠ Trutnov 3.EP

Liberecký kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Tomáš Chejn 26,50 0:24:33 Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec L4
2.
Michaela Oppitzová 25,00 0:16:46 Euroškola Česká Lípa střední odborná škola s.r.o. H3

Moravskoslezský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Kryštof Boščík 49,00 0:28:30 Jazykové gymnázium Pavla Tigrida, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace 6.E
2.
David Hrdlička 47,50 0:16:21 Střední škola teleinformatiky, Ostrava, příspěvková organizace 3.C
3.
Kristýna Hajdová 45,00 0:26:06 Střední škola informačních technologií, s.r.o. 3.SI

Olomoucký kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Jan Berka 35,25 0:14:55 VOŠ a SPŠE Božetěchova, Olomouc 3B
2.
Prokop Schield 30,75 0:13:51 Církevní gymnázium Německého řádu 1.A
3.
Lukrécia Zemanová 21,50 0:18:15 Církevní gymnázium Německého řádu 1. A

Pardubický kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Jiří Bleha 50,00 0:19:01 SPŠE a VOŠ Pardubice 1.D
2.
Ondřej Tesař 45,25 0:32:21 SPŠE a VOŠ Pardubice 4.F
3.
Martin Sychrovský 44,00 0:33:33 SPŠE a VOŠ Pardubice 3.E

Plzeňský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
H. K. 45,50 0:10:43 Církevní gymnázium Plzeň 7.B
2.
V. S. 42,50 0:37:13 Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň ME3
3.
V. B. 42,00 0:23:16 Gymnázium, Plzeň, Mikulášské nám. 7.E

Praha

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Matouš Kuchan 50,00 0:22:42 Soukromá střední škola výpočetní techniky s.r.o. P3.B
2.
Vít Stibor 45,00 0:58:07 Gymnázium pro zrakově postižené a Střední odborná škola pro zrakově postižené, Praha 5 Septima
3.
David Pilař 44,00 0:14:35 Střední průmyslová škola na Proseku 4ITB
4.
S. K. 43,50 0:13:53 Smíchovská střední průmyslová škola, Praha 5 4.B
5.
Tomáš Jiskra 43,50 0:23:59 Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10 I4C

Středočeský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Břetislav Hájek 46,50 0:17:24 Gymnázium, Český Brod 8A8
2.
Filip Hruška 42,50 0:22:46 Gymnázium J. S. Machara, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav OKTÁVA
3.
Matěj Heczko 41,50 0:14:24 Gymnázium Jiřího Ortena, Kutná Hora V8A
4.
Tereza Mikolášková 40,50 0:29:19 Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov 3.PL

Ústecký kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Jan Janáček 45,00 1:09:07 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice V3
2.
Michal Dvořák 41,50 1:20:38 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice V3
3.
Barbora Ani 40,50 1:13:56 Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice V3

Zlínský kraj

Místo
Soutěžící Body Čas Škola Třída
1.
Leoš Husar
45,00
0:23:25 Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště 3.D
2.
Veronika Hrošíková
44,25
0:50:23 Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště 3.C
3.
Richard Zálešák
41,75
0:14:17 Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště 4.E
4.
Dominik Strnad
41,00
0:18:30 Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště 4.E

Proti výsledkům bylo možné vznést protest dle pravidel do 5. listopadu 2017.

Výsledkové listiny z 1. ročníku soutěže

Výsledkové listiny z prvního ročníku soutěže jsou k dispozici zde.

 

Změna údajů vyhrazena. Stránka aktualizována dne: 22.4.2018.

Kontakt

E-mail:cyber@cybersecurity.cz

Sdílej...

Hashtagy

#kybersoutez
#budkyber